Údržba a správa stránek

Všem klientům se snažíme být stálým a spolehlivým partnerem pro jejich podnikání, a proto nabízíme kompletní údržbu a správu webových stránek.

Webové stránky by se měly průběžně aktualizovat, aby uživatelé mohli sledovat momentální dění a nabídku a měli k dispozici vždy jen ty nejnovější a především správné údaje. Udržovat obsah stránek neustále aktuální je však časově náročné - proto nabízíme správu webových stránek. Stránky za Vás průběžně plníme novým obsahem a aktivně se snažíme hledat možnosti, jak web dále vylepšit a udělat pro uživatele zajímavějším.

Pokud nám svěříte i webhostingové služby, postaráme se jak o pravidelné zálohy Vašich webových stránek, databází a e-mailů, tak o nastavení domén, e-mailových schránek a veškeré další technické záležitosti, které byste jinak museli sami řesit s webhostingovými společnostmi.

Zakládáme si na perfektním klientském servisu. Na telefonu a e-mailu jsme dostupní i mimo pracovní dobu. Veškeré úpravy a požadavky zapracováváme v nejkratší možné době tak, abyste byli vždy maximálně spokojeni.
 

Údržba a správa stránek v bodech

Měsíční paušály

Pro pravidelný rozvoj a údržbu webových projektů nabízíme spolupráci formou měsíčních paušálů. Je možné objednat již od 5 hodin měsíčně.

Do ceny měsíčního paušálu se počítá se sazbou 1 000 Kč za hodinu a každá hodina nad rámec je účtována sazbou 1 200 Kč za hodinu.

Níže uvádíme modelové případy.

Modelové případy paušálů
Měsíční paušál Cena
5 hodin práce / měsíc (každá další hodina 1 200 Kč) 5 000 Kč
10 hodin práce / měsíc (každá další hodina 1 200 Kč) 10 000 Kč
15 hodin práce / měsíc (každá další hodina 1 200 Kč) 15 000 Kč