Služby

Kvalitní webové stránky jsou ideálním řešení pro prezentaci Vaší firmy na internetu. Získáte tak možnost přiblížit Vaši nabídku mnoha potenciálním zákazníkům, kteří na internetu vyhledávají služby právě ve Vašem oboru, a poskytnout jim veškeré potřebné informace.

Můžete tak jednoduše a efektivně představit poskytované služby, historii Vaší firmy, ceník služeb a produktů, kontaktní informace a mnoho dalšího.

Nabízíme tvorbu webových stránek

Zabýváme se tvorbou webových stránek a dalších webových aplikací, které vyžadují řešení "na míru". Jsme schopni zrealizovat jakoukoliv webovou prezentaci či modul s redakčním systémem na základě Vašich požadavků.

Připravíme pro Vás:

Kvalitní internetový marketing

Bez kvalitního internetového marketingu ani technicky dokonalá webová prezentace nesplní Vaše požadavky. V dnešní době se kvalitní stránky neobejdou bez optimalizace (SEO), která zahrnuje různé postupy nezbytné pro úspěšné fungování a relevantní návštěvnost Vašeho webu. Nabízíme i správu a vedení PPC kampaní a další podpůrné služby.

Dlouhodobá údržba a správa stránek

Pravidelná správa obsahu a dohled na technickou čistotu zdrojového kódu patří mezi dlouhodobé činnosti, které provádíme v rámci služeb údržby a správy webů. Pravidelné zálohy Vašich dat, nastavování hostingových a emailových služeb a perfektní klientský servis jsou samozřejmostí.

Fotografické a tiskové služby

Kvalitní fotografie neodmyslitelně patří k webové prezentaci většiny firem. Proto nabízíme zhotovení fotografií na míru. Vyhotovíme produktové fotografie pro Váš e-shop za velmi příznivé ceny a díky vlastnímu ateliéru i ve velmi krátkém čase. Zajišťujeme rovněž fotografování firemních večírků, svateb, reportáží a architektury. Samozřejmostí jsou i retušovací práce, exporty a přípravy pro tisk. Realizujeme kompletní tiskové služby, které zahrnují jak grafické návrhy, tak tisky v široké škále formátů - od vizitek až po billboardy. Více informací naleznete ve fotografický službách.Orientační ceník služeb
Nabízíme Cena
webové stránky s originální grafikou na míru a s vlastním redakčním systémem (CMS) od 15 000 Kč
originální grafické návrhy webových stránek dle požadavků klienta od 5 000 Kč
programování, kódování (hodinová sazba) od 1 100 Kč
grafické služby (hodinová sazba) od 550 Kč
údržba a správa stránek (měsíční sazba) od 3 000 Kč
produktová fotografie od 150 Kč
PPC & SEO & Sociální sítě Cena
založení a nastavení PPC kampaní pro "web" od 6 000 Kč
správa PPC kampaní pro "web" / (měsíční sazba) od 3 000 Kč
založení a nastavení PPC kampaní pro "e-shop" od 8 000 Kč
správa PPC kampaní pro "e-shop" / (měsíční sazba) od 4 000 Kč
konzultace na téma internetový marketing (hodinová sazba) od 900 Kč