Fotografické služby

Proč webová firma nabízí fotografické služby?

Při realizaci zakázek a nových webových projektů, hlavně v oblasti e-shopů, jsme se stále častěji setkávali i s poptávkou fotografických služeb. Ze začátku se jednalo hlavně o produktové fotografie pro e-shopy, jejichž realizaci jsme měli na starosti, později např. i o dokumentaci firemních akcí a realizovaných projektů. Jelikož je naším cílem kompletní servis, zařazení fotografických služeb do naší nabídky bylo nasnadě.

Vlastní ateliér zaměřený na produktovou fotografii

Zpočátku jsme byli nuceni si fotoateliér pronajímat od jiných firem. Postupem času a s přibývajícím množstvím zakázek jsme se rozhodli vytvořit vlastní ateliér zaměřený na produktovou fotografii. Provádíme focení menších a středně velkých předmětů za účelem prezentace v e-shopech, na internetu a pro tiskový výstup.

Nabídka fotografických služeb

Dále nabízíme tyto fotografické služby:

Návrh a výroba tiskovin

Díky širokému grafickému zázemí jsme schopni k Vašim projektům navrhnout a dodat  tiskoviny jako jsou vizitky, hlavičkové a dopisní papíry, reklamní brožury, plakáty, letáky, billboardy a další. POZOR! Nově zajišťujeme i tisk všech materiálů.

Máte-li zájem o fotografické či tiskové služby, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@webovky123.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.
Ozveme se Vám a domluvíme další postup případné spolupráce.